Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

• CristalCraft • [RPG+SURV][15 slotów][NoWL][Dedyk][Działki] ! ZAPRASZAMY !


Santiago#8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

Nazwa serwera: CristalCraft

 

IP serwera: 188.165.245.228:25695

IP serwera TS3: ts6.net-speak.pl:6330

 

P.png

Rodzaj Serwera: Surv z domieszką RPG(dzialki)

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 15

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy:

WorldEdit,

WorldGuard,

Factions,

Citizens,

LWC,

SimplyMarketRegion(automatyczne kupno dzialki)

...wiele, wiele innych potrzebnych na ten tym serwera!

 

 

Team Serwera:

 

HeadAdmin: Santiago8PL, Elpolako;

Administrator: melon090, TexasinskiPL

Moderator: -

 

 

D.png

Serwer przyciąga wielu graczy.

 

Posiadamy serwer TeamSpeak 3.

 

 

Możliwość kupna:

 

"PROMOCJA"

 

VIP - 6 zloty,

 

Super VIP - 9 zloty,

 

"PO PROMOCJI"

 

VIP - 9 zloty,

 

Super VIP - 14 zloty

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

Survival + rpg i sa dzialki?nie thx

Nawet nie wszedłeś zobaczyć.

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

RPG i działki? Ehh....

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Nie zmuszamy do dzialek, kto chce moze budowac sie poza. PVP OFF jest tylko we wiosce, poza jest włączone Nie widać że napisałem "z domieszką RPG" ?

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

Co to ma kurwa być, że rano serwer działa a jak wracam z gimbusiarni to jest off? Drugi dzień z rzędu tak jest, a publikacja została napisana trzy dni temu...

Opublikowano

@up To wina hostingu... za wszystko przepraszamy. Aktualnie trwa zbiórka z VIP'ów i SVIP'ów. Mamy już koło 20 złotych a za 30 wykupujemy prawdopodobnie na hostingu o dobrej i niezawodnej reputacji.

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

Radzę ogarnąć niejakiego gsz2001.

 

Budowałem z kumplem dach, pisalismy na czacie, ktoś napisał, że to nie jest czat żeby tu pisać. Ten gsz pisał, że spamujemy. Mmm. Zaczęliśmy mu tłumaczyć co to spam, to wyskoczył z banem dla kumpla na 2h za: spamowanie, niesluchanie się i inny absurd. Zacząłem z nimi dyskutować, to jebnął z takim czymś:

 

 

scnz.jpg

 

do tego nie umie pisać i sądząc po nicku ma 11 lat... ogarnijcie go

Opublikowano

1. MxSkin wbij na TS i dopiero mów że gimbusyy.. poza tym to jest obraza. Sam pewnie masz z 12 latek. To nie jest temat do kłótni. Administracja ma po 15-17 lat :)

2. Wystarczy napisać do administracji albo na forum. Gracz gsz2001 stracił już moderatora.

 

Atherios - podaj swój nick, będziesz miał unban jeżeli dostałeś bana.

 

 

Zapraszam innych!

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...